Меню
Кошик

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія «Прем'єр» – найбільший виробник серветок та поліетиленової продукції в Україні, який розпочав свою діяльність у цій сфері у 2000 році (виробництво поліетиленових пакетів, виробник серветок та ін.). Під брендами «Primier» та «Арт-принт» ми виробляємо серветки та пакети на сучасному обладнанні, використовуючи 100% високоякісну сировину, новітні технології та враховуючи споживчі уподобання. Наше виробництво поліетиленових пакетів та паперових серветок - це незмінно якісна, практична та зручна у повсякденному використанні продукція. Співвідношення "відмінна якість та приваблива ціна" - ключова мета компанії "Прем'єр" (Запоріжжя).

Паперова продукція ТМ «Primier» (виробник серветок, туалетний папір, паперові рушники оптом) виготовляється з натуральної, екологічно чистої первинної целюлози на потужному сучасному обладнанні, відповідно до загальноприйнятих світових стандартів. Доступна широка гамма кольорів, можливість розробки кліше або логотипу для випуску брендованої серветки.

ПФ «АРТ ПРИНТ» (виробництво поліетиленових пакетів) завдяки своїй репутації надійного партнера займає лідируючі позиції на ринку поліетиленової продукції в Україні. Наше виробництво поліетиленових пакетів пропонує пакети різних розмірів та модифікацій: пакети оптом, пакети фасувальні, пакети типу «майка», пакети з петлевою ручкою, пакети zip, пакети для сміття. За бажанням замовника, ми друкуємо на пакетах емблеми, логотипи, зображення та різні малюнки. Наше виробництво поліетиленових пакетів дозволяє робити це якісно та швидко.

Налагоджене виробництво поліетиленових пакетів, серветок та постійний аналіз ринку збуту дозволяють компанії "Прем'єр" підтримувати на складі широкий асортимент продукції та виконувати замовлення в найкоротші терміни. А співпраця з різними транспортними організаціями забезпечить своєчасну доставку вантажу до будь-якого міста України. Замовляйте пакети та серветки оптом від виробника. у нас. Компанія "Прем'єр" (Запоріжжя) – надійний виробник серветок, пакетів в Україні та готові гарантувати вам вигідні умови співпраці (виробництво поліетиленових пакетів, паперових серветок).

Власне виробництво пакетів, серветок
Власне виробництво пакетів, серветок
Брендування пакетів, серветок
Брендування пакетів, серветок
Доставка по всій Україні
Доставка по всій Україні
Ціни від виробника
Ціни від виробника